sobota, 18 január, 2020

Dnes a zajtra nás čakajú úvodné zápasy osemfinále tohtoročnej edície futbalovej Ligy Majstrov. Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli osloviť kapitána dorasteneckého tímu FK Rajec, Daniela Hnátha aby sa s nami podelil o svoj pohľad a prognózy k prvým štyrom osemfinálovým stretnutiam. Ako teda podľa neho tieto zápasy dopadnú?

AS Rím – FC Porto X

Keďže AS Rím doma neprehral posledných 6 zápasov a Porto zas vonku neprehralo v posledných 14-tich stretnutiach, myslím, že tento zápas skončí nerozhodným výsledkom.

Manchester United – PSG  1

Podľa mňa si Manchester doma s Parížom poradí. United majú pod vedením nového trénera Solskjæra výbornú formu. Zato Paríž sa bude musieť vyrovnať s absenciou zranených opôr Neymara a Cavaniho takže na Old Trafforde to bude mať ťažké.

Ajax Amsterdam – Real Madrid 2

Real v posledných zápasoch predvádzal skvelý futbal, a keďže v Lige Majstrov kraľuje už tri roky, myslím si, že v tomto zápase nezaváha a s Ajaxom si poradí.

Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund X

Za mňa je toto vyrovnaný zápas. Oba tímy hrajú pekný futbal. Tottenhamu bude pre zranenie chýbať pár hráčov základnej zostavy ale doma sú pre každý tím silným protivníkom takže si myslím, že tento zápas skončí remízou.

Ako by vyzeral tiket zložený z tipov Daniela Hnátha?

AS Roma – FC PortoVýsledok zápasu Tip: Remíza3.48
Manchester United – Paris SGVýsledok zápasu Tip: Manchester U.2.37
Ajax Amsterdam – Real MadridVýsledok zápasu Tip: Real Madrid1.90
Tottenham – DortmundVýsledok zápasu Tip: Remíza3.47
Celkový kurz54.38
Tags: , , , , ,

Related Article