sobota, 18 január, 2020

Hokejisti 5.ročníka MSHKM Žilina v sobotu privítali na svojom štadióne protivníka z Púchova. Od úvodu mali vývoj stretnutia pevne vo svojich rukách. Opäť úradoval hlavne prvý útok, tentokrát v zložení Urdák, Macák, Lopušanová, ktorý sa podieľal na 14-tich góloch!

Zápas napokon skončil výsledkom 15:0. Vysoký gólový rozdiel sa podpísal aj na priebehu stretnutia zhruba od polovice zápasu, kedy mu už chýbal náboj a otázkou bolo len to, akým rozdielom sa zápas skončí. Napriek vysokému skóre a rozhodnutému zápasu, prvý útok Žiliny predvádzal akcie, na ktoré bola naozaj radosť pozerať.

O gólové zakončenie sa samozrejme snažili aj ostatné formácie, no tým sa v tomto zápase v strelecky až tak nedarilo. Súpera však ani ďalšie dve päťky prakticky k ničomu nepustili čoho dôkazom je iba 13 striel Púchova na domácu bránu.

Z pohľadu dramatickosti tak bude určite zaujímavejší nasledujúci zápas mladých vlkov, v ktorom na svojom ľade privítajú Zvolen. Ten už v tejto sezóne trikrát porazili a to výsledkami 14:6, 12:7 a 9:8. Aj tieto výsledky hovoria o tom, že určite pôjde o dramatickejší a vyrovnanejší duel.

MSHKM Žilina – MŠK Púchov  15:0  (7:0, 5:0, 3:0)

Strely na bránu: 39:13  Zásahy: 13:24  Vylúčenia: 3:0 Presilovky: 0:0  Oslabenia: 1:0

Góly: 4. Urdák (Macák),7.Lopušanová (Urdák, Macák), 7. Macák (Puškár, Urdák), 11. Urdák (Marmorstein), 12. Urdák (Macák, Lopušanová), 15. Macák (Lopušanová, Urdák), 18. Macák, 24. Lopušanová (Urdák, Kubáň), 25. Lopušanová (Macák), 32. Urdák (Macák, Lopušanová), 33. Urdák (Macák), 37. Macák (Urdák, Marmorstein), 42. Lopušanová (Macák), 48. Hlavoň (Stöhr, Kubáň), 60. Lopušanová (Marmorstein) 

MSHKM Žilina: Veselý, Furmánek – Smolka. T, Marmorstein, Urdák, Macák, Lopušanová – Gancár, Puškár, Koša, Ondoš, Šťastný – Švantner, Kubáň, Hlavoň, Jánošík, Stöhr

MŠK Púchov: Paták – Červený, Cích, Zvonek, Brindza, Macko – Kán, Jančíček. T, Jančíček. J, Žemla, Záborský – Paliesek, Kučíková, Skybský  

FOTOGALÉRIA: 

Tags: , , , , , ,

Related Article